Dostawa

Darmowa dostawa powyżej 200 PLN netto

Wyróżnienia

Nasze medale, odznaczenia, certyfikaty i przynależność do organizacji międzynarodowych

         istnieje od 1956 roku

 

 

 

Żel AnTidem 500 ml (zwichnięcia)

  • Kod: 552137
  • Cena: 43,90 zł
  • szt.

NOWOŚĆ!

Żel AnTidem na urazy z olejkami rozmarynowym i mięty pieprzowej  zmniejsza ból przy skręceniach, stłuczeniach i zwichnięciach. Przyspiesza wchłanianie siniaków i obrzęków, łagodzi drętwienie kończyn, rozluźnia napięcia mięśni oraz wspomaga proces rekonwalescencji. Ponadto poprawia „jakość życia” w trakcie terapii, a także wygładza i nawilża skórę. AnTidem jest łatwy i prosty w użyciu i ma pH neutralne dla skóry.

Żel AnTidem zalecany  jest również po długotrwałych opatrunkach i unieruchomieniach np. gips. Przyspiesza wchłanianie siniaków i obrzęków, poprawia krążenie, zmniejsza dolegliwości bólowe, rozluźnia mięśnie, co wyraźnie przyspiesza proces rehabilitacji. Może być skutecznie stosowany przy słabym krążeniu na przykład przy drętwieniu kończyn.

Przebadany na grupie 40 pacjentów Ambulatorium Ortopedyczno-Urazowego w warszawskim szpitalu wykazał wysoką skuteczność w terapii urazów, przyspieszał powrót do uzyskania zamierzonych efektów leczniczych. Żel na urazy poprawia kondycję skóry, wygładza i nawilża i skórę. Łatwo rozprowadza się po powierzchni skóry, nie brudzi bielizny, wprowadza przyjemny zapach w salach szpitalnych.

Zawiera olejek rozmarynowy stymulujący krążenie oraz olejek mięty pieprzowej łagodzący odczucia bólowe. Stosować co najmniej dwa razy dziennie delikatnie nacierając miejsca po urazach, aż do całkowitego wchłonięcia.

Przebadany na grupie pacjentów z dolegliwościami kręgosłupa w Warszawskim Centrum Rehabilitacji cyt.:"przyniósł zamierzony efekt przeciwbólowy, przyspieszył leczenie chorób: bóle mięśni, przyczepów mięśniowych, ścięgien, stawów i kręgosłupa".

Pojemność 500 ml.

 
  • Poleć produkt