Darmowa dostawa powyżej 200 PLN netto

Kontakt

Pollena Aroma

Logo Pollena Aroma

ul. Przemysłowa 14
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

drbeta@pollenaaroma.com 

kom: +48 538 813 466
tel.: 22 504 17 46
fax: 22 504 17 12 

Nr konta:

44 1140 2062 0000

2650 5800 1031 

 

Aromatyczne zabiegi dla włosów w moim domowym SPA


Nie tylko Twoje ciało uwielbia aromatyczne zabiegi pielęgnacyjne. W dobie farb, lakierów i coraz bardziej zanieczyszczonego powietrza także włosy potrzebują regeneracji i to niekiedy bardzo solidnej.

Dlatego dbaj o nie, z uwagą przyglądaj się końcówkom, zobacz czy nie straciły blasku, sprawdzaj czy na grzebieniu, ubraniu i w wannie nie zostawiasz swoich cennych włosów. Niech prosta czynność mycia głowy stanie się również rytuałem, połącz ją z pielęgnacją całego ciała, stwórz odpowiedni nastrój. I przy tym, być może codziennym zabiegu, relaksuj się, napawaj aromatycznymi zapachami i pomyśl, że jeśli odpowiednio zadbasz o włosy poprawisz nie tylko swój wygląd, ale i samopoczucie.

Jednym z aromatycznych przyjaciół naszych włosów jest olejek rozmarynowy. Działa niezwykle stymulująco na mikrokrążenie zapewniając dobre odżywienie cebulek włosowych. Poszukaj naturalnych szamponów z dodatkiem olejku rozmarynowego, zwłaszcza jeśli Twoje włosy są słabe, zniszczone po trwałej bądź farbowaniu i nadmiernie wypadają. Jeśli jeszcze olejek ten występuje w towarzystwie olejku ylangowego bądź pewna, że włosy odzyskają utracony blask, staną się mocne i piękne. W swoim domowym SPA, możesz także, w zależności od potrzeb i upodobań zapachowych,  samodzielnie przygotować szampon, płukankę lub odżywkę. Aby np. wzmocnić i odżywić włosy do 100 mililitrów używanego przez siebie szamponu, najlepiej nieperfumowanego, dodaj po pięć kropli olejków eterycznych: cytrynowego, rozmarynowego, szałwii muszkatołowej i ylangowego. Taka mikstura nie tylko wzmocni włosy, ale również ochroni je przed łupieżem.

A naturalne zapachy, jakie dzięki tym aromatycznym zabiegom będą roztaczać się wokół Ciebie, na pewno podziałają na otoczenie jak magnes.

DR BETA