Darmowa dostawa powyżej 200 PLN netto

Kontakt

Pollena Aroma

Logo Pollena Aroma

ul. Przemysłowa 14
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

drbeta@pollenaaroma.com 

kom: +48 538 813 466
tel.: 22 504 17 46
fax: 22 504 17 12 

Nr konta:

44 1140 2062 0000

2650 5800 1031 

 

Aromatyczny masaż w moim domowym SPA


Masaż w domu? Tak, to możliwe. Potrzebujesz tylko niezbędnych akcesoriów, a więc oliwki lub przygotowanej przez siebie specjalnej aromatycznej mikstury.

Wystarczy olej bazowy z nasion winogron lub słodkich migdałów i oczywiście ulubione olejki eteryczne. Przed każdym masażem warto przyrządzić nową mieszankę. W tym celu do 10 ml oleju (łyżka stołowa) dodaj 2-5 kropli olejków. Jeśli sporządzisz tylko taką ilość mikstury, możesz, w zależności od potrzeb i upodobań przy następnym zabiegu, dowolnie zmieniać jej składniki.

Jeśli nie zdecydujesz się na automasaż wówczas potrzebna ci będzie pomoc drugiej osoby. Oczywiście niewtajemniczeni w sztukę masażu nie wykonają profesjonalnych zabiegów leczniczych. Jednak nawet masaż polegający na delikatnym wcieraniu w skórę aromatycznej oliwki techniką „głaskania”, zawsze w kierunku serca przyniesie odprężenie ciała i wyciszenie emocji. Jeśli jeszcze odpowiednio dobierzesz olejki z pewnością będziesz zadowolona. Możesz również sama wykonać masaż miejscowy np. bolących mięśni.

Pamiętaj, zwłaszcza jeśli jesteś zmęczona czy zestresowana, o właściwym przygotowaniu pomieszczenia. Zgaś światło i zapal rozłożone w różnych miejscach pokoju świece oraz kominek aromaterapeutyczny. Unikaj zapachów sztucznych, wybieraj olejki tylko z najwyższej półki bez syntetycznych dodatków. Włącz relaksacyjną muzykę, przygotuj miły w dotyku ręcznik i szlafrok. I pamiętaj wyłącz telefon! Niech nikt i nic nie zakłóca tej chwili dla ciebie. Przed masażem weź ciepły prysznic, pomyśl o czymś przyjemnym, zapomnij choć na moment o problemach i pozwól magicznej sile olejków oddziaływać na twoje ciało.

Kiedy bolą cię mięśnie i stawy możesz użyć 3 kropli olejku majerankowego i po 1 kropli olejków: lawendowego i rozmarynowego. Przy ogólnym osłabieniu zrób mieszankę z 4 kropli olejku mandarynkowego, 3 kropli olejku bazyliowego, 2 kropli olejku rozmarynowego i 1 kropli mięty pieprzowej. Masaż wykonuj 2 razy w tygodniu.

Po zabiegu postaraj się poleżeć w ciszy, odpoczywając i rozkoszując się unoszącymi się w powietrzu naturalnymi zapachami kwiatów i ziół. Zobaczysz, taki masaż sprawi, iż poczujesz się jak „nowonarodzona”!

DR BETA