Darmowa dostawa powyżej 200 PLN netto

Kontakt

Pollena Aroma

Logo Pollena Aroma

ul. Przemysłowa 14
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

drbeta@pollenaaroma.com 

kom: +48 538 813 466
tel.: 22 504 17 46
fax: 22 504 17 12 

Nr konta:

44 1140 2062 0000

2650 5800 1031 

 

Seria Przeciwcellulitowa JG marki Dr Beta


Chcąc skutecznie walczyć i zapobiegać „pomarańczowej skórce” należy przede wszystkim zmienić tryb życia, a także używać kosmetyków o właściwościach antycellulitowych.

Seria JG Dr Beta zawierająca między innymi olejek jałowcowy i geraniowy reguluje gospodarkę płynami w organizmie i przyspiesza wydalanie toksyn oraz redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej – dzięki czemu walka z cellulitem staje się prostsza i efektywniejsza.

 

Żel JG® z myriceliną

Dzięki zastosowaniu nowatorskiego naturalnego surowca myricelina wyodrębnionego z wiecznie zielonej rośliny Myrica cerifera L., żel jest wyjątkowo skuteczny w zwalczaniu i zapobieganiu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Myricelina jest flawonoidem regulującym trzy procesy metaboliczne tj. stymuluje rozkład, blokuje syntezę i hamuje rozwój tkanki tłuszczowej.

Olejki eteryczne m.in. jałowcowy i geraniowy wchodzące w skład żelu regulują gospodarkę płynami i przyspieszają wydalanie toksyn. Żel JG z myriceliną wyraźnie redukuje cellulit, poprawia napięcie skóry u osób skłonnych do wahań wagi w okresie odchudzania. Dobrze wchłania się w skórę nadając jej miękkość, elastyczność, sprężystość i przyjemny zapach. W subiektywnej ocenie testujących pań żel jest łatwy i prosty w użyciu, nie pozostawia na skórze „lepkiej skorupki” i bardzo przyjemnie pachnie.

Pojemność: 250 ml

Cena: 27,50 zł

Oliwka JG
Przeznaczona jest do terapii cellulitu i otyłości.

Zawiera naturalny olej z nasion winogron oraz przyspieszające procesy metaboliczne olejki eteryczne: geraniowy i jałowcowy. Poprawia napięcie skóry w okresie odchudzania, nadaje jej miękkości i sprężystości. Oliwka jest doskonała do masażu, świetnie rozprowadza się na skórze, wchłania się stopniowo ułatwiając pracę masażystom. Pozostawia na skórze przyjemny, naturalny zapach.

Pojemność: 110 ml – cena: 2290 zł

Pojemność: 500 ml – cena: 82,50 zł

Żel JG

Przeznaczony jest do terapii cellulitu i otyłości.

Zawiera m.in. olejki jałowcowy i geraniowy regulujące gospodarkę płynami w organizmie i przyspieszające wydalanie toksyn i nadmiar tkanki tłuszczowej. Żel poprawia napięcie skóry w okresie odchudzania, nadaje skórze miękkość i sprężystość. Nie pozostawia uczucia natłuszczenia. Do częstego stosowania także pomiędzy masażami.

Pojemność: 110 ml – cena: 15,50 zł

Pojemność: 500 ml – cena: 44,90 zł

 

Żele i oliwkę stosuje się w masażu ręcznym, automasażu oraz masażu wibracyjnym z użyciem tzw. „łapy”. Już po kilku tygodniach wykonywania tych zabiegów zobaczymy widoczne symptomy zanikania niechcianej  „pomarańczowej skórki”.

www.drbeta.pl

 

LITERATURA

Iwona Konopacka-Brud, Władysław St. Brud, Aromaterapia dla każdego, Białystok 2007                                Aromaterapia – informator Dr Beta®, Warszawa 2012