Dostawa

Darmowa dostawa powyżej 200 PLN netto

Wyróżnienia

Nasze medale, odznaczenia, certyfikaty i przynależność do organizacji międzynarodowych

         istnieje od 1956 roku

 

 

 

SERIA WYSZCZUPLAJĄCA JG® DR BETY


Żel JG® z myriceliną

Dzięki zastosowaniu nowatorskiego naturalnego surowca – myriceliny - wyodrębnionego z wiecznie zielonej rośliny Myrica cerifera L., żel jest wyjątkowo skuteczny w zwalczaniu i zapobieganiu cellulite i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Myricelina jest flawonoidem regulującym korzystnie 3 procesy metaboliczne tj. stymuluje rozkład, blokuje syntezę i hamuje rozwój tkanki tłuszczowej. Olejki eteryczne m.in. jałowcowy i geraniowy wchodzące w skład żelu regulują  gospodarkę płynami i przyspieszają wydalanie toksyn. Żel JG® z myriceliną wyraźnie redukuje cellulite, poprawia napięcie skóry u osób skłonnych do wahań wagi w okresie odchudzania. Dobrze wchłania się w skórę nadając jej miękkość, elastyczność, sprężystość i przyjemny zapach. W subiektywnej ocenie testujących pań - żel jest łatwy i prosty w użyciu, nie pozostawia na skórze “lepkiej skorupki” i bardzo przyjemnie pachnie.

Słoik 250 ml

Oliwka JG® przeciw cellulite

Przeznaczona jest do terapii cellulite i otyłości. Zawiera m.in. olejki jałowcowy i geraniowy regulujące gospodarkę płynami w organizmie i przyspieszające wydalanie toksyn i nadmiar tkanki tłuszczowej. Oliwka poprawia napięcie skóry w okresie odchudzania, nadaje skórze miękkość i sprężystość. Przeznaczona przede wszystkim do masażu, także profesjonalnego.

Butelka 110 ml

Żel JG® przeciw cellulite

Przeznaczony jest do terapii cellulite i otyłości. Zawiera m.in. olejki jałowcowy i geraniowy regulujące gospodarkę płynami w organizmie i przyspieszające wydalanie toksyn i nadmiar tkanki tłuszczowej. Żel poprawia napięcie skóry w okresie odchudzania, nadaje skórze miękkość i sprężystość. Nie pozostawia uczucia natłuszczenia. Do częstego stosowania, także pomiędzy masażami.

Butelka 110 ml